Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. mieszczący się w Centrum Gdańska

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo, założona w 1965 roku, jest największą firmą medyczno-farmaceutyczną w Gdańsku i jednym z czołowych dostawców usług zdrowotnych w Polsce. Główny obszar usług firmy to 5 mil wokół jej siedziby, w obrębie którego działa około 70 biur, przychodni i szpitali.

Pomysł na stworzenie cyfrowego asystenta medycznego wyszedł od stażysty w Przemysłowym Zespole Opieki Zdrowotnej Sp. z oo Tomasz Stawolowski (30). Zaczęło się, gdy badał pacjentów, którzy cierpieli na powszechne choroby, takie jak choroby serca lub problemy z oddychaniem, gdy byli

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo jest lokalną firmą medyczną z siedzibą w Gdańsku, która świadczy usługi zdrowotne dla mieszkańców Gdańska i okolic w środkowej i wschodniej Polsce. Firma ma swoją siedzibę w Gdańsku przy ul. Krzywoustej 19 (gabinet: Architekci). W 2016 roku zakończyliśmy przenoszenie naszej działalności na cyfryzację i cyfryzację procesów ochrony zdrowia.

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo jest jednym z najbardziej liczących się podmiotów świadczących opiekę zdrowotną w Gdańsku w Polsce i jednym z największych w Europie. Siedziba firmy znajduje się na 301 hektarowym kampusie w Gdańsku z rocznymi obrotem około 9 000 mln zł i 60 pracownikami.

Firma działa od ponad 100 lat i została założona jako piekarnia Przemysława Dylewskiego przez jego ojca Mieszka Dylewskiego. W latach 30. zaczęła produkować napalm dla polskiego ruchu oporu walczącego w tym czasie z nazistowskim reżimem Adolfa Hitlera (pierwsze użycie

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo, znana również jako Przemysłowa sc, jest jedną z największych firm ochrony zdrowia w Polsce i jedną z największych obecnie w Europie i na świecie, obejmującą szeroką gamę produktów i usług od służby zdrowia po sprzątanie, konserwację i naprawę maszyn, edukację , produkcja żywności i poligrafia m.in.

Przemysłowe Wydawnictwo Sp. z oo wydaje bogactwo książek dla czytelników o charakterze edukacyjnym skierowanych przede wszystkim do dzieci (podręczniki szkolne), ale także dorosłych (podręczniki szkoleniowe) z szerokiego spektrum tematów związanych z ochroną zdrowia, w tym medycyną, żywieniem czy psychologią sportu

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo, założona w 1973 roku, jest jedną z najstarszych polskich firm zajmujących się ochroną zdrowia i zatrudnia ponad 10 000 osób. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku; firma zatrudnia około 700 pracowników i prowadzi 30 klinik w kraju i za granicą.

Lekarze ogólni często muszą skupiać się na różnych obszarach medycyny. Wynika to ze złożonego charakteru kilku chorób i potrzeby specjalistycznej opieki. Ponadto muszą być w stanie współpracować ze specjalistami pobocznymi, którzy mają szerszą wiedzę na temat swojej dziedziny.

Ze względu na trudności w dostosowaniu przepływu pracy konsultanci często mają trudności z pracą z nowymi klientami lub zarządzaniem wieloma zadaniami jednocześnie. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na dedykowane rozwiązania programowe i opracowano szereg asystentów cyfrowych od różnych dostawców.

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo, która dziś działa również jako firma medyczna, została założona w 1985 roku przez lekarzy, którzy chcieli znaleźć łatwiejszy sposób dostępu pacjentów do informacji medycznych ze zdalnej lokalizacji

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z oo jest częścią gdańskiego kompleksu medycznego, który zajmuje dużą powierzchnię ponad 6.000 m2 i zapewnia opiekę medyczną w większości swoich usług.

W szczególności świadczą usługi zdrowotne na rzecz pacjentów i opiekunów, zwłaszcza w zakresie psychiatrii, okulistyki, neurologii itp., ale także usługi niemedyczne, takie jak wyżywienie dla inwalidów czy opieka nad dziećmi o specjalnych potrzebach lub dorosłymi z chorobami przewlekłymi …

Informacje dla pacjentów i porady w kwestiach zdrowotnych to zarówno biznes, jak i sztuka. Zespół lekarzy w Przemysłowym Zespole Opieki Zdrowotnej Sp. z oo (aka Poligoczy) dostarcza różnych rozwiązań problemów, z jakimi borykają się konsumenci – aby pomóc im wybrać odpowiedni lek, znaleźć odpowiedniego dentystę lub lekarza, zdecydować, jaką jakość żywności kupić i co zrobić ze swoimi zaburzeniami genetycznymi.